Prime Photos from Amazon

Fotoğraf Uyg
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 124 MB
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Amazon
Prime Photos from Amazon mobil uygulaması fotoğraflarınızı yedeklemeye ve istediğiniz kişiler ile paylaşmanıza yardımcı olan sistemli bir mobil uygulamadır.

Amazon şirketi namını tüm dünyaya duyurmaya devam ediyor. Bu sefer ki mükemmel uygulaması ise Prime Photos from Amazon mobil uygulamasıdır. Bu muhteşem mobil uygulama mobil cihazınızın verimliliğini son derece arttıran bir uygulamadır. Prime Photos from Amazon uygulaması sayesinde bilgisayarınızdaki, telefonunuzdaki ve diğer yerlerdeki dağınık halde duran fotoğraflarınızı bir araya getirerek düzenli bir şekilde saklamanızı sağlayan kaliteli bir uygulamadır. 

Amzon şirketinin en son geliştirdiği kaliteli uygulamalardan bir olarak sizlere yardımcı olan Prime Photos from Amazon mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Uygulamamız mobil cihazınızı sadece bir iletim aracı olmaktan çıkarıyor ve kullanıcıların hayatını daha kaliteli bir hale çeviriyor. Bu fotoğraf uygulaması sayesinde fotoğraflarınızı saklayabildiğiniz gibi arkadaşlarınızla, ailenizle, dostlarınız paylaşabilirsiniz. 

Saatlerce fotoğraf atmakla uğraşmak yerine Prime Photos from Amazon uygulaması ile saniyeler içerisinde fotoğraf paylaşabilirsiniz. Uygulamanın ayarlarında oynama yaparak çekmiş olduğunuz fotoğrafları anında yedekleyebilir ve böylelikle kaybolmasına engel olursunuz. 

Daha Fazla Göster
Prime Photos from Amazon indir
DİĞER SÜRÜMLER