Prime Photos from Amazon

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 124 MB
  • Version 4.10.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Amazon
IOS mobil cihazınızda artık hafızam doldu derdine son veriyoruz. Prime Photos from Amazon mobil uygulaması yedekleme ve saklama konusunda sizlere yardım edecek harika bir mobil uygulamadır.

Mobil cihazlarınızın hafızasını dolduran fotoğraflarınız, videolarınız artık Prime Photos from Amazon uygulaması ile silinme tehlikesinden kurtuluyor. IOS mobil cihazınıza indirebileceğiniz Prime Photos from Amazon uygulaması dünyaca ünlü Amazon şirketi tarafından geliştirilmiştir. 

Otomatik olarak yedeklemek için telefonunuzdaki fotoğrafları ve videoları otomatik olarak kaydedin. Bu ücretsiz fotoğraf saklama uygulaması, telefonunuz kaybolduysa veya hasar görse bile fotoğraf ve videolarınızı güvende tutmaya yarar. Fotoğraflarınız Prime Photos'ta depolandıktan sonra, telefonunuzda yer açmak için fotoğraflarınızı cihazınızdan silebilirsiniz. Dağınık olan tüm fotoğraflarınızı bir çatı altında toplayabilirsiniz. Bunu yapmak için uğraşmanıza gerek yoktur. Prime Photos from Amazon mobil uygulaması sizlere yardım edecektir. 

Fotoğraflarınız Prime Photos'a kaydedildikten sonra neredeyse herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Sonunda, eski dizüstü bilgisayarınızdaki, telefonunuzdaki ve masaüstünüzdeki fotoğrafları bir araya toplayın. Prime Photos'tan sınırsız fotoğraf saklama alanı Amazon Prime üyeleri için ücretsizdir. Fotoğraflarınızı yedekleyerek mobil cihazınızı daha verimli kullanabilirsiniz. 

 
Daha Fazla Göster
Prime Photos from Amazon indir
DİĞER SÜRÜMLER